اطلاعیه مشکل فنی سرورهای ایران

با سلام متاسفانه سرورهای ایران به دلیل بروز یک مشکل فنی از سمت دیتاسنتر دچار مشکل شده بود و تیم مربوطه پس از بررسی این موضوع این مشکل را رفع نمودند و مشتریان سرورهای ایران میتوانند درحال حاضر ... بیشتر »

9th Dec 2019
اطلاعیه بروزرسانی سرورهای ایران

با سلام همانطور که میدانید تیم ارتاگیمینگ ارائه سرویس های ایران را از چند روز اخیر نیز شروع کرده است و طبق درخواست های مشتریان محترم باتوجه به مشکلات حملات اینترنتی از طرف سرورهای خارج از ... بیشتر »

16th Oct 2019
اطلاعیه بروزرسانی ناحیه کاربری سایت

با سلام خدمت کاربران و مشتریان محترم  به دلیل به وجود امدن برخی مشکلات فنی و همینطور جزئی برای سایت تیم مربوطه قصد بروزرسانی سایت را دارا هستند . تاریخ این بروزرسانی از مورخ امروز تا فردا است . ... بیشتر »

10th Oct 2019
اطلاعیه حذف سرویس های فرانسه

با سلام خدمت مشتریان و کاربران محترم به دلیل بروز برخی مشکلات  ثبت شده در مقاله این مقاله(کلیک کنید) تیم مدیریت ارتاگیمینگ تصمیم بر حذف سرویس های فرانسه  گرفته است . *قابل توجه مشتریانی که گیم ... بیشتر »

9th Oct 2019
فضای بیشتر تا 28 مهر

با سلام به تمامی مشتریان ارتاگیمینگ  با توجه به ماه محرم تیم مدیریت ارتاگیمینگ تصمیم به یک سری امکانات بیشتر در این ماه علاوه بر تخفیف داده شده گرفته اند . مشتریان سرورهای فرانسه از کنون تا ... بیشتر »

13th Sep 2019
اطلاعیه تغییر سرورهای فرانسه

با سلام   با توجه به وجود امدن برخی مشکلات فنی برای سرورهای فرانسه از جمله سرورهای رنج ایپی 62.210 از ناحیه شبکه انها و سپس به دلیل وارد شدن فشار زیاد به سرور به دلیل خارج بودن از شبکه اینترنت و ... بیشتر »

25th Jul 2019
اطلاعیه مشکلات فیلترینگ سرورهای خارج

با سلام خدمت مشتریان و بازدید کنندگان .   متاسفانه 2 هفته گذشته متوجه یک سری مشکلات فیلترینگ بر روی تمامی سرورهای خارج از ایران شده ایم و این سری مشکلات بر روی عملکرد سرورهای فرانسه ارتاگیمینگ ... بیشتر »

1st Jul 2019
اطلاعیه حذف سرویس های آمریکا

با سلام خدمت مشتریان و کاربران محترم و دارندگان سرویس آمریکا . متاسفانه طی مشکلات پیش آمده اخیر برای کشور عزیزمان ایران (تحریم) تیم ارتاگیمینگ تصمیم بر حذف سرویس های آمریکا نیز گرفته است ... بیشتر »

1st May 2019
اطلاعیه بروزرسانی و تغییر سرورهای سایت

با سلام خدمت بازدید کنندگان و مشتریان محترم طی مشکلات به وجود آمده اخیر با ارور 503 در زمان ورود به سایت تیم مدیریت ارتاگیمینگ تصمیم بر بروزرسانی سایت و تغییر سرورهای سایت نیز گرفته است . به ... بیشتر »

22nd Apr 2019
اطلاعیه بروزرسانی سرورهای آمریکا

با سلام خدمت کاربران و مشتریان محترم سرویس های امریکا متاسفانه با توجه به گزارش های مشتریان سرور اختصاصی امریکا دچار مشکلات سخت افزاری از ناحیه هارد سرور نیز شده است به همین دلیل سرور اختصاصی ... بیشتر »

9th Apr 2019