تلفن : 09152491447
ارتاگیمینگ

طوفان تخفیف محرم

طوفان تخفیف محرم

ارتاگیمینگ محرم را به تمامی مسلمانان تسلیت عرض مینماید .

همزمان با فرا رسیدن ماه پر برکت و عزیز محرم ارتاگیمینگ تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است . این تخفیفات شامل تمامی مشتریان میشود اما با با زمان محدود … پس هرچه سریعتر دست به کار بشید .

در این پلان تخفیف جدید ارتاگیمینگ ما تصمیم بر ان داریم که برای مشتریانی که سرویس گیم سرور بیش از 1 ماه مدت زمان از ما خریداری کنند 50 % تخفیف دریافت خواهند کرد . به عنوان مثال شما میتوانید سرویس 1050 اسلات را برای 2 ماه به قیمت 17 تومان خریداری کنید و 1 ماه سرویس رایگان دریافت کنید . هزینه اصلی سرویس بدون تخفیف 34 تومان خواهد بود اما شما میتوانید درحال حاضر تا تاریخ 28 مهر 1398 از این تخفیف بهره ببرید .

در صورتی که مایل به خرید سرور و یا تمدید سرویس همراه با تخفیف هستید لطفا قبل از خرید&تمدید به پشتیبانی فروش و مالی تیکت ارسال کنید و سرویس مورد نظر خود را اعلام کنید و همینطور مدت زمان مورد نیاز را (بیش از 1 ماه) تا تیم پشتیبانی در فاکتور تخفیف را اعمال کند و از تخفیف 50 % برای اولین بار در ارتاگیمینگ لذت ببرید .

*توجه داشته باشید این تخفیف فقط برای گیم سرورها نیز است از جمله گیم سرورهای فرانسه و ایران .

*هر شخص و اکانت کاربری میتواند 1 بار درخواست تخفیف کند و تخفیف را دریافت کند در صورت سوء استفاده برای گرفتن تخفیف دوباره اکانت کاربری فرد مورد نظر بن خواهد شد .